BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 17309109

nr 1730 9109

Ljusstakar

3 st, trä. Höjd: 33-58 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 19:22:09