BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 17309109
nr 1730 9109
Ljusstakar
3 st, trä. Höjd: 33-58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:22:09
100 kr
250 kr
400 kr